NAJBLIŻSZE SZKOLENIE
W POLSCE

24.05 | HBM Catman - Akwizycja danych pomiarowych w praktyce

NAJBLIŻSZE SZKOLENIE
ZA GRANICĄ

Potrzeby szkoleniowe można zgłaszać poprzez kliknięcie na link "Zapisz się na szkolenie"

Terminarz szkoleń w 2018 roku

Termin Szkolenie Zapisy na szkolenie
2018-05-24HBM CATMAN - AKWIZYCJA DANYCH POMIAROWYCH W PRAKTYCEZapisz się na szkolenie
2018-04-21ZASTOSOWANIE TENSOMETRÓW W TECHNIKACH POMIAROWYCH II CZĘŚĆ - TENSOMETRIA ELEKTROOPOROWA W TEORII I PRAKTYCEZapisz się na szkolenie
2018-06-20ZASTOSOWANIE TENSOMETRÓW W TECHNIKACH POMIAROWYCH I CZĘŚĆ - INSTALACJA TENSOMETRÓWZapisz się na szkolenie


HBM CATMAN - AKWIZYCJA DANYCH POMIAROWYCH W PRAKTYCE

Program szkolenia obejmuje konfigurację urządzeń pomiarowych, wprowadzenie podstawowych ustawień, tworzenie kanałów obliczeniowych i analizowanie otrzymanych danych. Każdy z uczestników szkolenia pracuje przy komputerze, samodzielnie rozwiązując zadania w celu utrwalenia nabytej wiedzy.

Oferta szkolenia | Agenda szkolenia | Miejsce szkolenia | Zapisz się

ZASTOSOWANIE TENSOMETRÓW W TECHNIKACH POMIAROWYCH II CZĘŚĆ - TENSOMETRIA ELEKTROOPOROWA W TEORII I PRAKTYCE

Dwudniowe szkolenie rozpoczyna część teoretyczna obejmująca zagadnienia stanu naprężeń i odkształceń opisanych odpowiednimi równaniami, rozszerzalności i kompensacji temperaturowej, zastosowanie rozet tensometrycznych. Część praktyczna obejmuje wyznaczanie i analizę naprężeń w płaskich układach prętowych w belkach i tarczach płaskich na podstawie obliczeń oraz pomiarów tensometrycznych.

Oferta szkolenia | Agenda szkolenia | Miejsce szkolenia | Zapisz się

ZASTOSOWANIE TENSOMETRÓW W TECHNIKACH POMIAROWYCH I CZĘŚĆ - INSTALACJA TENSOMETRÓW

Szkolenie rozpoczyna teoria – podstawy wiedzy o tensometrii takie jak: budowa tensometru, wartości pomiarowe odkształceń, Mostek Wheatstone’a. Zajęcia praktyczne obejmują wybranie odpowiedniego miejsca do pomiaru, przygotowanie powierzchni i naklejanie tensometrów. Następnie podłączanie własnoręcznie zainstalowanych tensometrów do aparatury pomiarowej i analizę otrzymanych wyników.

Oferta szkolenia | Agenda szkolenia | Miejsce szkolenia | Zapisz się

szkolenie u klienta

Możemy przeprowadzić szkolenie w siedzibie klienta z zakresu oprogramowania CATMAN, obsługi wzmacniaczy pomiarowych lub konfiguracji całego łańcucha pomiarowego. Szkolenie instalacja tensometrów również może odbyć się u Państwa. Jedynym wyjątkiem jest „Tensometria elektrooporowa w teorii i praktyce”. Szkolenie to odbywa się w laboratorium wytrzymałościowym Politechniki Poznańskiej.

WEBINARS


Zapraszamy do uczestniczenia w szkoleniach online. W wykładach prowadzonych przez najlepszych fachowców między innymi z Niemiec, USA czy Portugalii , mogą państwo interaktywnie uczestniczyć w komfortowych warunkach własnego biura. Tematykę, harmonogram spotkań oraz instrukcję logowania znajdą Państwo klikając na link po lewej stronie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI