Evidas 1

Nowość: Oprogramowanie EVIDAS

Oprogramowanie EVIDAS Data Acquisition: Wystarczą dwa kliknięcia, aby uzyskać wyniki pomiarów

Oprogramowanie dla systemu akwizycji danych (DAQ) jest kluczem do sukcesu prowadzonego zadania pomiarowego. Im szybciej i łatwiej można uzyskać wyniki, tym większą uzyskujemy wydajność. Przyjazne dla użytkownika oprogramowanie do akwizycji danych EVIDAS zarządza milionami zarejestrowanych zestawów danych i dostarcza wyniki, podobnie jak mózg - mózg systemu akwizycji danych DAQ. Dlaczego więc nie użyć mózgu DAQ jako narzędzia w celu wspomagania się nim na co dzień?
EVIDAS oferuje nowoczesne i otwarte interfejsy programowe. Dzięki wyjątkowej użyteczności zmienia twoje zadania testowe i pomiarowe w zabawę. Dzięki temu uzyskasz wyniki pomiarów w dwóch prostych krokach. Połącz swój zestaw inteligentnych czujników (TEDS) z urządzeniem pomiarowym i natychmiast rozpocznij pomiar. Intuicyjny interfejs użytkownika oprogramowania EVIDAS zapewnia doskonałe sprzężenie wizualne.
Innowacyjna konfiguracja kanałów i sygnałów ułatwia i przyspiesza wykonanie zadania pomiarowego. Oprócz wykorzystania bazy danych czujników i TEDS, EVIDAS oferuje jeszcze dwa sposoby konfigurowania danych:
  • Okno dialogowe konfiguracji poszczególnych kanałów pokazuje wszystkie ustawienia i wyniki na pierwszy rzut oka, dzięki czemu jest wyjątkowo łatwe w użyciu.
  • Konfiguracja kanałów w tabeli kanałów pozwala na pracę bezpośrednio jak w Excelu i szybkie zarządzanie dużymi ilościami kanałów.
Dzięki temu zaawansowanemu oprogramowaniu możesz przeglądać swoje przeszłe i bieżące nagrania podczas pozyskiwania nowych danych. Przechowuj różne formaty danych w tym samym zadaniu, bez żadnych czasochłonnych procedur eksportu danych. Ponadto możesz wybierać spośród pięciu języków interfejsu: angielskiego, niemieckiego, chińskiego, japońskiego i francuskiego. Po pozyskaniu danych można je automatycznie przesłać do chmury HBM Cloud-Storage i można je udostępnić kolegom z całego świata. Skorzystaj z możliwości strumieniowania IoT, aby wysłać zmierzone dane bezpośrednio do odbiorników końcowych Internetu Rzeczy, takich jak Microsoft Power BI * lub Bosch PPM * i wizualizuj dane na żywo w Internecie.

Szybko do wiarygodnych danych
Otwórz EVIDAS i naciśnij start - Twoje dane są zbierane i zapisywane!

Przejrzysty projekt
Skorzystaj z jasnego, prostego obiegu pracy, zapewniającego wizualną informację zwrotną.

Integracja z chmurą
Prześlij zebrane dane do HBM Cloud-Storage, aby uzyskać do nich dostęp z dowolnego miejsca na świecie. Przesyłaj dane pomiarowe do różnych punktów końcowych Internetu rzeczy.

Eksperci aplikacji
Czy czujesz się przytłoczony twoim zadaniem pomiarowym? Skontaktuj się z naszymi ekspertami HBM - jesteśmy gotowi, aby Ci pomóc.

Droga z catman do EVIDAS
EVIDAS to nowej generacji oprogramowanie firmy HBM przeznaczone do akwizycji danych. Opiera się na przyszłościowej platformie technologicznej, która wykorzystuje najnowocześniejsze interfejsy. EVIDAS Essential umożliwia wykorzystanie podstawowych funkcji akwizycji danych.
Naszym celem jest ciągłe spełnianie zmieniających się wymagań wobec oprogramowania do akwizycji danych. Dlatego nadal rozwijamy EVIDAS Essential na podstawie twoich opinii i pracujemy nad edycjami EVIDAS specyficznymi dla aplikacji, które będą sukcesywnie wprowadzane na rynek.
Użytkownicy oprogramowania Catman mogą zapoznać się z naszą obszerną tabelą porównawczą, aby sprawdzić i zdecydować, kiedy warto dokonać aktualizacji lub wymiany na EVIDAS. Ponadto możesz skontaktować się z naszymi ekspertami ds. aplikacji. Chętnie Ci doradzą. Dostępna jest obszerna lista często zadawanych pytań, która jest odpowiedzią na najczęściej zadawane pytania i będzie dalej rozwijana.