Somatxr cx22br

Nowość: Rejestrator danych CX22B-R

Rejestrator danych serii SomatXR o nazwie CX22B-R firmy HBM umożliwia niezawodne pozyskiwanie i przechowywanie zmierzonych danych w aplikacjach mobilnych, takich jak m.in. w testowaniu pojazdów. Układ doskonale nadaje się do stosowania w trudnych warunkach, dzięki rozszerzonemu zakresowi temperatur od -40 do + 80 °C. Jest odporny na wstrząsy i wibracje oraz posiada stopień ochrony IP65 / IP67 zapewniany przez wodo- i pyłoszczelną obudowę. Również w systemie został zintegrowany zasilacz UPS w celu zapewnienia bezpiecznej pracy w pojeździe.

Za pomocą rejestratora można wdrożyć zarówno scentralizowane, jak i rozproszone systemy pomiarowe. Preinstalowane oprogramowanie pomiarowe Catman ułatwia pobieranie i przechowywanie danych w formacie .bin. Format ten obejmuje zmierzone wartości, dane identyfikujące oraz parametry ustawione do pomiaru i testowania oraz jednocześnie umożliwia łatwą konwersję do innych formatów. Natychmiastowa wizualizacja i analiza danych podczas pomiarów w terenie umożliwia użytkownikom prowadzenie wydajnych testów i tworzenie przejrzystych, kompleksowych raportów z badań.

System akwizycji danych SomatXR zapewnia dwa elastyczne mobilne rozwiązania pomiarowe: wyjątkowo wytrzymały rejestrator danych CX22B-R do interaktywnych testów oraz rejestrator danych CX23-R z interfejsem sieciowym do testowania bez konieczności nadzoru. Oprócz tych dwóch rejestratorów danych, dostępnych jest siedem modeli równie wytrzymałych wzmacniaczy pomiarowych dla akwizycji różnych wielkości fizycznych.