Terminal wagowy wtx110 d

Nowość: Terminal wagowy WTX110-D

Ten solidny dodatek do portfolio terminali wagowych WTX firmy może być używany w najtrudniejszych warunkach dzięki obudowie ze stali nierdzewnej i stopniu ochrony IP69K, co czyni go odpornym na wilgoć, kurz i środki czyszczące. 
Idealnie nadaje się do zastosowań w wagach samochodowych i silosowych, a także może być stosowany w obszarach, w których obowiązują surowe wymagania higieniczne, na przykład w przemyśle spożywczym, chemicznym i farmaceutycznym.
WTX110-D umożliwia użytkownikom podłączenie do 32 cyfrowych czujników tensometrycznych i ma możliwość montażu na biurku lub w panelu. 
Dzięki kolorowemu wyświetlaczowi o przekątnej 4,3 cala z praktycznym sterowaniem za pomocą przycisków programowych oraz możliwości konfiguracji i sterowania za pośrednictwem interfejsu internetowego lub aplikacji mobilnej, wszystkie terminale WTX są znacznie łatwiejsze w obsłudze na miejscu niż większość konwencjonalnych mierników wagowych. 
Jako część serii WTX marki HBM, WTX110-D można łączyć z cyfrowymi czujnikami tensometrycznymi firmy, aby zapewnić użytkownikom kompletne rozwiązanie ważenia, które jest certyfikowane zgodnie z wymaganiami dla aplikacji legalizowanych. Ponadto przy użyciu cyfrowych przetworników wagi korzystamy z większej trwałości i niezawodności takiego rozwiązania w stosunku do rozwiązań bazujących na czujnikach analogowych.