Targi 3

Targi ITM INDUSTRY EUROPE 31.08 - 03.09.2021

Zapraszamy Państwa na nasze stoisko  
PAWILON 5  STOISKO 35. 

To pierwsze po lockdownie spotkanie dla przemysłu, ktory wychodzi z pandemicznego kryzysu,  nabieraąc nowej, niespotykanej dotąd dynamiki :)

Celem targów ITM Polska jest prezentacja i promocja dokonań przemysłowych na światową skalę. Tym samym umożliwiają one przedsiębiorcom zrobienie biznesowego kroku w przyszłość w stopniu nieporównywalnym z żadnym innym wydarzeniem w Polsce. 
Targi ITM Polska są przykładem doskonałego mariażu przemysłu, biznesu i nauki. Bierze w nich udział blisko 1000 wystawców, którzy prezentują innowacyjne maszyny i rozwiązania dla takich gałęzi przemysłu jak transport, motoryzacja, obróbka powierzchni, kolejnictwo, spawalnictwo, hutnictwo, metalurgia, plastyczna obróbka metalu, lakiernictwo czy bezpieczeństwo i higiena pracy. 
W Poznaniu prezentowany jest także dorobek inżynierów, zespołów projektowych i jednostek naukowych, innowacje i najnowocześniejsze rozwiązania, które trafiają na grunt przemysłu, umożliwiając zwiększenie wydajności urządzeń, optymalizację pracy zakładów produkcyjnych i podniesienie rynkowej atrakcyjności i konkurencyjności firm. 
Targi ITM Polska to ważny punkt na drodze do tego, by stać się firmą przyszłości.

Link do wydarzenia: TUTAJ