Doskonala technologia wazenia wtx

Terminal wagowy - doskonała technologia ważenia dzięki WTX

Doskonała technologia ważenia dzięki terminalom wagowym  WTX. 

Terminale wagowe WTX digitalizują dowolne tensometryczne przetworniki wagi i oferują wszystko, czego można wymagać od najnowocześniejszego terminala wagowego: elastyczną instalację, wiele interfejsów, łatwą obsługę na miejscu z przyjaznymi dla użytkownika kolorowymi wyświetlaczami i łatwą konfigurację za pomocą oprogramowania do ważenia HBM PanelX. Terminale wagowe mogą być używane do zastosowań statycznych, dynamicznych i w układach legalizowanych.
W zależności od zastosowania jeden z różnych oferowanych terminali WTX będzie stanowił właściwy wybór. Na przykład WTX120 posiada Ethernet przemysłowy i interfejsy sieciowe, podczas gdy WTX110 jest preferowany dla trudnych środowisk lub branż o surowych wymaganiach higienicznych.
Jaki wybrać terminal wagowy? Porównaj i wybierz terminal dopasowany do swoich potrzeb!

Porównanie terminali wagowych WTX

WTX110: Solidny i legalizowany terminal wagowy
Terminal wagowy WTX110 doskonale nadaje się do statycznych jak i dynamicznych zadań napełniania lub dozowania. Jest wyposażony w solidną obudowę ze stali nierdzewnej i posiada certyfikat IP69K. To sprawia, że stanowi idealny wybór do zastosowań ważenia w przemyśle i legalizowanym w handlu i jednocześnie w trudnych warunkach lub dla produktów o surowych wymaganiach higienicznych. Branże takie jak przemysł spożywczy, farmaceutyczny i chemiczny szczególnie skorzystają na tych nowatorskich funkcjach.

Cechy szczególne terminala wagowego WTX110:

  • Stworzony do trudnych warunków: odporny na wilgoć, kurz i środki czyszczące: idealny do przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i chemicznego;
  • Wygodna obsługa: łatwa konfiguracja na miejscu lub zdalna obsługa;
  • Najlepszy stosunek jakości do ceny: najnowocześniejsza technologia za uczciwą cenę i zasada "Płać tylko za to, czego potrzebujesz".
Terminal wagowy WTX110 posiada dwie opcje do wyboru:
  1. WTX110-A terminal który można podłączyć do dowolnego analogowego czujnika wagowego;
  2. WTX110-D - umożliwia podłączenie cyfrowych czujników wagowych, takich jak C16i, z interfejsem danych RS485 (2- lub 4-przewodowym). Wysokiej klasy kolorowy wyświetlacz TFT i intuicyjne oprogramowanie do ważenia PanelX umożliwiają łatwą i wygodną obsługę terminala wagowego na miejscu - wszystko to przy znakomitym stosunku ceny do wydajności!

Terminal wagowy WTX110 - kompletne rozwiązania do ważenia od firmy HBM

Wszechstronny terminal wagowy WTX110 można doskonale łączyć z wysoce wyrafinowaną ofertą przetworników wagowych HBM, tworząc kompletne rozwiązanie do ważenia. WTX110-A nadaje się do analogowych czujników wagowych, podczas gdy WTX110-D uzupełnia nasze cyfrowe czujniki wagowe. Konfiguracją całego łańcucha pomiarowego - czy to analogowego, czy cyfrowego - oraz jego kalibracją można wygodnie i niezależnie zarządzać, na miejscu lub zdalnie, za pośrednictwem PanelX lub aplikacji mobilnej WTX. Od początku ochrona danych jest całkowicie zapewniona dzięki szyfrowanej komunikacji HTTPS.
Bezpieczna transmisja danych zapewnia, że użytkownicy serii WTX są już przygotowani na wyzwania Przemysłu 4.0 i dzisiejszych standardów metrologicznych. Przygotuj się na przyszłość - z HBM jako kompetentnym, niezawodnym i innowacyjnym partnerem.

WTX120: Terminal wagowy do zastosowań przemysłowych i w układach legalizowanych
Każdy analogowy przetwornik wagi oparty na technologii tensometrycznej można podłączyć do przemysłowego terminala wagowego WTX120 montowanego na szynie. Ten miernik wagowy idealnie nadaje się do napełniania, dozowania i sortowania oraz maszyn i oferuje wszystko, czego można oczekiwać od nowoczesnej elektroniki wagowej: można go zintegrować ze standardowymi przemysłowymi systemami sterowania dzięki przemysłowemu Ethernetowi i interfejsom sieciowym. Przyciski, wyświetlacz i nawigacja tekstowa umożliwiają bezproblemową obsługę na miejscu. Dodatkową korzyścią jest intuicyjne oprogramowanie wagowe HBM PanelX, które pomaga w uruchomieniu lub konserwacji.

Cechy szczególne terminala wagowego WTX120:

  • Przyszłościowe interfejsy: maksymalne bezpieczeństwo inwestycji!;
  • Wygodna obsługa: szybka i łatwa konfiguracja na miejscu (np. kalibracja bez dodatkowych narzędzi) lub zdalna obsługa za pomocą oprogramowania wagowego PanelX;
  • Najlepszy wybór dla ważenia: WTX120 spełnia Twoje potrzeby technologiczne i prawne.

Terminal wagowy WTX120 - kompletne rozwiązania do ważenia od firmy HBM

Decydując się na terminal wagowy WTX120, otrzymujesz więcej niż tylko jeden wysokiej klasy komponent. HBM oferuje kompletne rozwiązanie do ważenia, które można dostosować do swoich potrzeb: od czujników po oprogramowanie i serwis. Jako światowy lider technologiczny i rynkowy, możemy zaoferować Ci usługę, której potrzebujesz, kiedy i gdzie jej potrzebujesz. Po prostu skontaktuj się z nami!