Elektronika pomiarowa wtx110

Terminal wagowy WTX110


Solidny terminal wagowy WTX110-A łączy kluczowe cechy zarówno techniczne jak i prawne nowoczesnej elektroniki wagowej przyszłości. Wszystkie wersje obudowy zapewniają stopień ochrony IP69K, dzięki czemu można je wykorzystać w trudnych warunkach panujących w przemyśle chemicznym lub farmaceutycznym i spełniają rygorystyczne wymagania dotyczące higieny w przemyśle spożywczym.
Użycie przyjaznego w obsłudze WTX110 jest znacznie łatwiejsze niż tradycyjnych wskaźników wagowych ze względu na wysokiej klasy kolorowy wyświetlacz 4,3-calowy i wygodne sterowanie za pomocą przycisków.
WTX110-A charakteryzuje się łatwą konfiguracją i kalibracją, jak również innymi czynnościami serwisowymi, które można przeprowadzić zarówno w miejscu instalacji lub zdalnie - za pomocą oprogramowania narzędziowego PanelX. Umożliwia to szybką i ekonomiczną realizację zdalnej kalibracji przez Internet. Szyfrowane połączenie zapewnia bezpieczną wymianę danych za pośrednictwem zarówno oprogramowania PanelX, jak i aplikacji mobilnej WTX. HBM jest jednym z pierwszych producentów produktów technologii ważenia, który oferuje tę wysoce innowacyjną opcję dla przyszłych zastosowań w Internecie Rzeczy.
  • Idealny do zastosowań trudnych warunkach otoczenia w przemyśle spożywczym, chemicznym lub farmaceutycznym; 
  • Wygodne sterowanie za pomocą miękkiego klawisza poprzez kolorowy 4,3-calowy kolorowy wyświetlacz TFT o wysokiej rozdzielczości;
  • Ethernet TCP / IP zapewnia łatwy i bezpieczny dostęp zdalny