Przetwornik wagi pw27

PW27A

Zastosowania systemy dozowania i pakowania

Platformowe przetworniki wagowe PW27A są bardzo wytrzymałe i łatwe do czyszczenia. Zapewniają precyzyjne wyniki ważenia z zachowaniem najwyższych wymagań higienicznych - idealne dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego.

Dzięki przetwornikom wagi serii PW27A firmy produkujące i rozlewające produkty spożywcze są dobrze przygotowane do stawienia czoła wszystkim przyszłym wyzwaniom. Zaprojektowane dla małych obciążeń w zakresie od 0 do 10 kg i od 0 do 20 kg, przetworniki są zgodne z rygorystycznymi specyfikacjami EHEDG i dlatego idealnie nadają się do rozlewania, pakowania i ważenia napojów i innych produktów spożywczych.

Dzięki specjalnej konstrukcji korpusu pomiarowego ze stali nierdzewnej w połączeniu z solidną obudową ze stali nierdzewnej, czujniki wagowe PW27A są hermetycznie uszczelnione i wyjątkowo wytrzymałe (stopień ochrony IP68 / IP69K). Pozwala to na szybkie i dokładne czyszczenie, nawet przy użyciu myjek wysokociśnieniowych. Dzięki zintegrowanemu i hermetycznemu zabezpieczeniu przed przeciążeniem - nawet dziesięciokrotnie większemu niż maksymalna nośność - funkcjonalność przetworników wagi PW27A pozostaje niezmieniona, nawet jeśli ktoś przypadkowo na nie nadepnie (np. podczas czyszczenia maszyny).

Cechy szczególne:

  • Klasa dokładności: wielozakresowy C3
  • Maksymalne udźwigi: 10 kg i 20 kg
  • Stopień ochrony: IP68 / IP69K
  • Spełnia wszystkie wymagania dotyczące przetwarzania i napełniania żywności; maksymalne zakresy wydajności idealne dla typowych rozmiarów opakowań
  • Łatwe do czyszczenia: płyny spływają od razu; łatwe czyszczenie bez pozostawiania śladów
  • Trwałe i wytrzymałe, nawet w trudnych warunkach

Występują dwie wersje tych specjalizowanych przetworników: wersja standardowa PW27A oraz wersja wyposażona we wtyczkę M12 dająca możliwość łączenia różnych przewodów PW27AP. Pozwala to na szybki montaż i łatwą wymianę.


Rodzaj: platformowy przetwornik wagi
Materiał: stal nierdzewna

Akcesoria: Dostępne wersje:
Symbol Klasa dokładności Zakres znamionowy
1-PW27AC3/10KG-1 C3MR 10 kg
1-PW27AC3/20KG-1 C3MR 20 kg

Akcesoria:

Akcesoria przetwornikow wagi uszczelka pw27

E-9278.0012

Uszczelka 33-2 70 NBR 150