Wspolpraca 1

Współpraca z HBM

Od ponad 65 lat marka HBM jest gwarancją rzetelności, precyzji i innowacyjności na całym świecie. W latach pięćdziesiątych XX wieku wypracowano  technologię pomiarów tensometrycznych opartych na zasadzie mostka Wheatstone’a. Do dziś ta metoda zapewnia najdokładniejszy pomiar odkształceń i naprężeń w materiałach, które są poddawane badaniom wytrzymałościowym. Stanowią również istotny element czujników pomiaru siły, wagi, momentu obrotowego, ciśnienia oraz przemieszczenia. Technologia umożliwia również akwizycję danych w oparciu o wielokanałowe wzmacniacze pomiarowe o najwyższej w świecie klasie dokładności i dynamice próbkowania oraz oprogramowanie do zastosowań laboratoryjnych i przemysłowych.

Kim jesteśmy

Działające od 1997 roku Biuro Inżynierskie Maciej Zajączkowski wiąże swoje powstanie z pogłębieniem specjalizacji w zakresie tensometrycznych technik pomiarowych naprężeń i masy, oraz pozostałych wielkości mechanicznych takich jak siła, moment obrotowy, przemieszczenie. Dzięki współpracy z firmą  pomiarową HBK, właściciela marki HBM, która od ponad 60 lat jest światowym liderem w zakresie elektronicznych technik pomiarowych mamy dostęp do najnowszych technologii oraz wpływ na kształtowanie produktów. Do dziś jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów marki HBM w Polsce, będącej własnością HBK GmbHSiedzibą firmy jest Poznań, przedstawicielstwa znajdują się we Wrocławiu i Krakowie. Ekipa naszych pracowników składa się z grupy inżynierów zajmujących się doradztwem technicznym, informacją marketingową oraz obsługą administracyjną zamówień i dostaw.
Back office 1
Inzynierowie 1
Głównym kierunkiem naszej działalności jest doradztwo techniczne oraz kompletacja dostaw w zakresie tensometrycznych przetworników siły, wagi oraz układów elektroniki dla tensometrów oporowych i optycznych. W naszej ofercie znajdziemy również akcesoria aplikacyjne związane z zagadnieniami eksperymentalnej analizy naprężeń, monitoringu konstrukcji i instalacji przemysłowych, pomiarów siły, momentu obrotowego, ciśnienia, przemieszczenia. Umożliwiamy akwizycję danych w oparciu o wielokanałowe wzmacniacze pomiarowe o najwyższej w świecie klasie dokładności i dynamice próbkowania (nawet do stu milionów próbek na sekundę).
Jednocześnie nasza firma zapewnia, w ramach prowadzonych szkoleń, dostęp do aktualnej wiedzy w zakresie aplikacji tensometrycznych jak również wspomaga klientów w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań w obszarze badań i rozwoju technologii.

Rekrutacja

Jeżeli jesteś osoba lubiącą nowe wyzwania, umiesz pracować w zespole i chcesz się rozwijać – ZAPRASZAMY. Jeżeli chcesz pracować w biurze – znajomość angielskiego jest konieczna, natomiast do pracy z klientami musisz posiadać wykształcenie techniczne w stopniu inżyniera.
Gwarantujemy ciekawe projekty, miłą atmosferę i konkurencyjne warunki zatrudnienia.
Wyślij swoje CV na adres rekrutacja@hbm.com.pl
Rekrutacja 1